Продукція > ROYALOHM > HP05W3F3002T5E
HP05W3F3002T5E
HP05W3F3002T5E Royalohm
8.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC HP05 (0805) 1/3W 1% T/R-5000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 30kΩ; 0.3W; ±1%; 150V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 30kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Operating temperature: -55...155°C, Kind of resistor: high power.
Інші пропозиції HP05W3F3002T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP05W3F3002T5E HP05W3F3002T5E Виробник : ROYALOHM HighPowerHP.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 30kΩ; 0.3W; ±1%; 150V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 30kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Operating temperature: -55...155°C