Продукція > ROYALOHM > HP05W3F330KT5E
HP05W3F330KT5E ROYALOHM
hp-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 3.3Ω; 330mW; ±1%; HP; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 3.3Ω
Power: 0.33W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: HP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 3.3Ω; 330mW; ±1%; HP; 150V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 3.3Ω, Power: 0.33W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HP.