Продукція > ROYALOHM > HP05W3F6801T5E
HP05W3F6801T5E
HP05W3F6801T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 6.8kΩ; 0.3W; ±1%; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 6.8kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Kind of resistor: high power
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 7200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 6.8kΩ; 0.3W; ±1%; 150V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 6.8kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Kind of resistor: high power, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.