Продукція > ROYALOHM > HP05W3F680JT5E
HP05W3F680JT5E
HP05W3F680JT5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 68Ω; 0.3W; ±1%; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 68Ω
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 68Ω; 0.3W; ±1%; 150V, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: high power, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 68Ω, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Operating temperature: -55...155°C.