Продукція > ROYALOHM > HP05W3J0300T5E
HP05W3J0300T5E
HP05W3J0300T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 30Ω; 0.3W; ±5%; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 30Ω
Power: 0.3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Operating temperature: -55...155°C
Kind of resistor: high power
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 30Ω; 0.3W; ±5%; 150V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 30Ω, Power: 0.3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Operating temperature: -55...155°C, Kind of resistor: high power.