Продукція > ROYALOHM > HP05W3J0334T5E
HP05W3J0334T5E
HP05W3J0334T5E ROYALOHM
HighPowerHP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 330kΩ; 0.3W; ±5%; 150V
Type of resistor: thick film
Kind of resistor: high power
Case - mm: 2012
Resistance: 0.33MΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 9400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 330kΩ; 0.3W; ±5%; 150V, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: high power, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.33MΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Operating temperature: -55...155°C.