Продукція > ROYALOHM > HP05W4F2201T5E
HP05W4F2201T5E
HP05W4F2201T5E ROYALOHM
hp-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 2.2kΩ; 250mW; ±1%; HP; 150V
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 2.2kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 300V
Manufacturer series: HP
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 2.2kΩ; 250mW; ±1%; HP; 150V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 2.2kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 300V, Manufacturer series: HP, Conform to the norm: AEC-Q200.