Продукція > ROYALOHM > HP05W4F2202T5E
HP05W4F2202T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 22kΩ; 250mW; ±1%; HP; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 22kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 300V
Manufacturer series: HP
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 22kΩ; 250mW; ±1%; HP; 150V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 22kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 300V, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Manufacturer series: HP, Operating temperature: -55...155°C.