Продукція > ROYALOHM > HP05W4F680JT5E
HP05W4F680JT5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 68Ω; 250mW; ±1%; HP; 150V; -55÷155°C
Case - mm: 2012
Resistance: 68Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: HP
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 68Ω; 250mW; ±1%; HP; 150V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 68Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: HP, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.