Продукція > ROYALOHM > HP101WJ0201T4E
HP101WJ0201T4E
HP101WJ0201T4E Royalohm
8.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC HP10 (2010) 1W 5% T/R-4000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 200Ω; 1W; ±5%; HP; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Resistance: 200Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 500V, Case - inch: 2010, Case - mm: 5052, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HP, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції HP101WJ0201T4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP101WJ0201T4E Виробник : ROYALOHM hp-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 200Ω; 1W; ±5%; HP; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Resistance: 200Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 500V
Case - inch: 2010
Case - mm: 5052
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: HP
Operating temperature: -55...155°C