Продукція > ROYALOHM > HP101WJ0271T4E
HP101WJ0271T4E
HP101WJ0271T4E Royalohm
8-3358701.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC HP10 2010 1W 5% T/R-4000
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 270Ω; 1W; ±5%; HP; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Case - mm: 5052, Resistance: 270Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 500V, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HP, Mounting: SMD.
Інші пропозиції HP101WJ0271T4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP101WJ0271T4E Виробник : ROYALOHM hp-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 270Ω; 1W; ±5%; HP; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 2010
Case - mm: 5052
Resistance: 270Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 500V