HP1040-200
HP1040-200 Laird-Signal Integrity Products
hp1040-200-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE PLATE 26.42MM X 26.42MM
Packaging: Tray
Filter Type: Ferrite Plate
Size / Dimension: 1.040" L x 1.040" W (26.42mm x 26.42mm)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.91mm)
Part Status: Active
на замовлення 6067 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE PLATE 26.42MM X 26.42MM, Packaging: Tray, Filter Type: Ferrite Plate, Size / Dimension: 1.040" L x 1.040" W (26.42mm x 26.42mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.91mm), Part Status: Active.