HP10M25-V Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: 1000VDC 25A PV FUSE WITH TABS
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm
Size / Dimension: 0.409" Dia x 1.500" L (10.40mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 25A
Class: gPV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA
Написати відгук
Description: 1000VDC 25A PV FUSE WITH TABS, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38.1mm, Size / Dimension: 0.409" Dia x 1.500" L (10.40mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA, Voltage Rating - DC: 1 kVDC.