Продукція > ROYALOHM > HP122WF360LT4E
HP122WF360LT4E ROYALOHM
hp-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 360mΩ; 2W; ±1%; HP; 300V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 0.36Ω
Power: 2W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: HP
Conform to the norm: AEC-Q200
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 300V
Max. overload voltage: 500V
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 360mΩ; 2W; ±1%; HP; 300V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 0.36Ω, Power: 2W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: HP, Conform to the norm: AEC-Q200, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 300V, Max. overload voltage: 500V.