HP75BNC12 Switchcraft Inc.
Виробник: Switchcraft Inc.
Description: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Contact Termination: Crimp
Impedance: 75 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: Belden 1855A
Написати відгук
Description: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Crimp, Impedance: 75 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: Belden 1855A, Fastening Type: Bayonet Lock, Connector Style: BNC, Housing Color: Silver, Shield Termination: Crimp, Center Contact Material: Copper Alloy, Number of Ports: 1.