HPC 3010TF-1R0M
HPC 3010TF-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC3010TF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.