HPC 3015BMV-1R0M
HPC 3015BMV-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 1UH 2.7A 0.036OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 36mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3015
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.7A 0.036OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 36mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3015, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.