HPC 3015BMV-3R3M
HPC 3015BMV-3R3M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 3.3UH 2A 0.096OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 96mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3015
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 2A 0.096OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 96mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3015, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 2 A.