HPC 5040NF-101M
HPC 5040NF-101M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BM_NF_NCv.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 100UH 720MA 560 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Current - Saturation (Isat): 750mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 720 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 720MA 560 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 560mOhm, Current - Saturation (Isat): 750mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.