HPC 6045NC-220M
HPC 6045NC-220M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BM_NF_NCv.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 96 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 96mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.3A 96 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 96mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.