HPC 6045NC-330M
HPC 6045NC-330M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 33 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 33 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.