HPC36003V30
HPC36003V30 Texas Instruments
HPC16003%2C%2026003%2C%2036003%2C%2046003.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 68-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 30MHz
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: HPC
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V
Connectivity: Microwire/Plus (SPI), UART/USART
Peripherals: PWM, WDT
Supplier Device Package: 68-PLCC (25.13x25.13)
Number of I/O: 52
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 68-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 30MHz, RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: HPC, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: Microwire/Plus (SPI), UART/USART, Peripherals: PWM, WDT, Supplier Device Package: 68-PLCC (25.13x25.13), Number of I/O: 52, DigiKey Programmable: Not Verified.