HPI0620-1R5
HPI0620-1R5 FERROCORE
HPI0620.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 5.5A; R: 24mΩ; ±20%; 6.7x6.7x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.5µH
Operating current: 5.5A
Resistance: 24mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6.7x6.7x1.8mm; 6.7x7.3x1.8mm
Operating temperature: -55...125°C
Saturation current: 6.5A
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 5.5A; R: 24mΩ; ±20%; 6.7x6.7x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.5µH, Operating current: 5.5A, Resistance: 24mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6.7x6.7x1.8mm; 6.7x7.3x1.8mm, Operating temperature: -55...125°C, Saturation current: 6.5A, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.