HPI1040-3R3 Ferrocore
HPI1040_Ferrocore.pdf
Виробник: Ferrocore
Дросель SMD, L = 3,3 мкГн, Ic = 10 А, Rdc, мОм = 11, Розм = 10 x 10 x 3,8 мм, Тексп, °C = -55...+125, Точн., % = 20,... Група товару: Індуктивності Корпус: 10x10x3.8mm Од. вим: шт
Написати відгук
Дросель SMD, L = 3,3 мкГн, Ic = 10 А, Rdc, мОм = 11, Розм = 10 x 10 x 3,8 мм, Тексп, °C = -55...+125, Точн., % = 20,... Група товару: Індуктивності Корпус: 10x10x3.8mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 500 шт.