Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > HPJ2-UFLHF604N1TVAF46.9RS
HPJ2-UFLHF604N1TVAF46.9RS Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY U.FL-SMA JCK-PLG 1.846"
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 1.846" (46.90mm)
Style: U.FL (UMCC) to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 8 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY U.FL-SMA JCK-PLG 1.846", Packaging: Bulk, Color: White, Length: 1.846" (46.90mm), Style: U.FL (UMCC) to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.