Продукція > NEXTEK > HPR0504704Z50
HPR0504704Z50
HPR0504704Z50 NexTek
HPR050.pdf
Виробник: NexTek
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.940" Dia x 2.170" L (23.88mm x 55.12mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.47µF
Part Status: Active
Current: 50 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.940" Dia x 2.170" L (23.88mm x 55.12mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.47µF, Part Status: Active, Current: 50 A.