Продукція > NEXTEK > HPR1004704Z50
HPR1004704Z50
HPR1004704Z50 NexTek
hpr100.pdf
Виробник: NexTek
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.000" Dia x 2.560" L (25.40mm x 65.02mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.47µF
Part Status: Active
Current: 100 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.000" Dia x 2.560" L (25.40mm x 65.02mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.47µF, Part Status: Active, Current: 100 A.