Продукція > NEXTEK > HPR1404704Z50
HPR1404704Z50
HPR1404704Z50 NexTek
hpr140.pdf
Packaging: Box
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.996" Dia x 2.626" L (25.30mm x 66.70mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.47µF
Part Status: Active
Current: 140 A
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.996" Dia x 2.626" L (25.30mm x 66.70mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.47µF, Part Status: Active, Current: 140 A.