Продукція > NEXTEK > HPR2504704Z50
HPR2504704Z50
HPR2504704Z50 NexTek
hpr250.pdf
Packaging: Box
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.250" Dia x 4.000" L (31.75mm x 101.60mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.47µF
Part Status: Active
Current: 250 A
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.250" Dia x 4.000" L (31.75mm x 101.60mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.47µF, Part Status: Active, Current: 250 A.