Продукція > NEXTEK > HPR4004704Z50
HPR4004704Z50
HPR4004704Z50 NexTek
hpr400.pdf
Виробник: NexTek
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,
Packaging: Box
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.311" Dia x 3.661" L (33.30mm x 93.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.47µF
Part Status: Active
Current: 400 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.311" Dia x 3.661" L (33.30mm x 93.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.47µF, Part Status: Active, Current: 400 A.