Продукція > NEXTEK > HPR4004705Z10
HPR4004705Z10
HPR4004705Z10 NexTek
Packaging: Box
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.311" Dia x 3.661" L (33.30mm x 93.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 4.7µF
Part Status: Active
Current: 400 A
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.311" Dia x 3.661" L (33.30mm x 93.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 4.7µF, Part Status: Active, Current: 400 A.