Продукція > NEXTEK > HPR4006803Z1K
HPR4006803Z1K
HPR4006803Z1K NexTek
Packaging: Box
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.311" Dia x 3.661" L (33.30mm x 93.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.068µF
Current: 400 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,, Packaging: Box, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.311" Dia x 3.661" L (33.30mm x 93.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.068µF, Current: 400 A.