Продукція > NETPOWER > HPS3120N030R26W
HPS3120N030R26W
HPS3120N030R26W NetPower
HPS3120x030xxxW.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 360W
Packaging: Tray
Features: Baseplate, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 90.5%
Current - Output (Max): 30A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 360 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 360W, Packaging: Tray, Features: Baseplate, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 90.5%, Current - Output (Max): 30A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 360 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.