Продукція > NETPOWER > HPS4480N010R26
HPS4480N010R26
HPS4480N010R26 NetPower
HPS4480x010xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 48V 480W
Features: Baseplate, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 48V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 480 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 48V 480W, Features: Baseplate, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 48V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 480 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.