HPS9236042DKB19 Vishay Sfernice
hps.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: HPS 923 60K4 0,5% 100PPM BO30 E1
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±0.5%
Features: High Voltage
Packaging: Box
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.906" L (9.00mm x 23.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 60.4 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HPS 923 60K4 0,5% 100PPM BO30 E1, Power (Watts): 6W, Tolerance: ±0.5%, Features: High Voltage, Packaging: Box, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.906" L (9.00mm x 23.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 60.4 kOhms.