Продукція > RESI > HPWR0100J250RG9A
HPWR0100J250RG9A
HPWR0100J250RG9A RESI
HPWR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Safety
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 1.102" Dia x 6.693" L (28.00mm x 170.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Ceramic
Resistance: 250 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Safety, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 1.102" Dia x 6.693" L (28.00mm x 170.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Ceramic, Resistance: 250 Ohms.