Продукція > HPZ > HPZ1608D102-R60
HPZ1608D102-R60
Виробник:
EMI/RFI дросель (chip bead) імпеданс 1000 Ом (100МГц), DCR 0.35 Ом, 0.6А SMD 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HPZ1608D102-R60