HQCC7M152GAH6A
HQCC7M152GAH6A AVX Corporation
Hi-Q%20_High%20_RF%20_Power.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 500V P90 2325
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 1500pF 2523 REV P90 2% Tol RF/MW.
Інші пропозиції HQCC7M152GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCC7M152GAH6A HQCC7M152GAH6A Виробник : AVX HQ-Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 1500pF 2523 REV P90 2% Tol RF/MW