Продукція > AVX > HQCCAM102GAH6A
HQCCAM102GAH6A
HQCCAM102GAH6A AVX
HQ-Series-1093276.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 1000pF 2523 REV P90 2% Tol RF/MW
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 1KV P90 2325, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2325 (5864 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.165" (4.19mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції HQCCAM102GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCAM102GAH6A HQCCAM102GAH6A Виробник : KYOCERA AVX HQ_Series_High_RF.pdf Description: CAP CER 1000PF 1KV P90 2325
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2325 (5864 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.165" (4.19mm)
Capacitance: 1000 pF