Продукція > KYOCERA AVX > HQCCHA200GA19A
HQCCHA200GA19A
HQCCHA200GA19A KYOCERA AVX
Hi-Q_HQCC.jpg
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 20PF 3KV NP0 2325
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2325 (5864 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 20 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 20PF 3KV NP0 2325, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2325 (5864 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 20 pF.