Продукція > KYOCERA AVX > HQCCSA391GAT6A
HQCCSA391GAT6A
HQCCSA391GAT6A KYOCERA AVX
HQ_Series_High_RF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 390PF 1.5KV NP0 2325
Packaging: Tray
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 2325 (5864 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 390 pF
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 390PF 1.5KV NP0 2325, Packaging: Tray, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 2325 (5864 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 390 pF.