Продукція > KYOCERA AVX > HQCCSM361GAH6A
HQCCSM361GAH6A
HQCCSM361GAH6A KYOCERA AVX
HQ_Series_High_RF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 360PF 1.5KV P90 2325
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 2325 (5864 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.145" (3.68mm)
Capacitance: 360 pF
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 360PF 1.5KV P90 2325, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 2325 (5864 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.145" (3.68mm), Capacitance: 360 pF.
Інші пропозиції HQCCSM361GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCSM361GAH6A HQCCSM361GAH6A Виробник : AVX HQ_Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5KV 360pF 2523 REV P90 2% Tol RF/MW