Продукція > KYOCERA AVX > HQCCWM150GAH6A
HQCCWM150GAH6A
HQCCWM150GAH6A KYOCERA AVX
HQ_Series_High_RF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15PF 2.5KV P90 2325
на замовлення 314 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 15pF P90 2523 2%.
Інші пропозиції HQCCWM150GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCWM150GAH6A HQCCWM150GAH6A Виробник : AVX HQ_Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 15pF P90 2523 2%