HQCCWM2R4BAH6A
HQCCWM2R4BAH6A AVX Corporation
Hi-Q%20_High%20_RF%20_Power.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.4PF 2.5KV P90 2325
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 2.4pF P90 2523 0.1pF.
Інші пропозиції HQCCWM2R4BAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCWM2R4BAH6A HQCCWM2R4BAH6A Виробник : AVX HQ_Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 2.4pF P90 2523 0.1pF