HQCCWM330GAH6A
HQCCWM330GAH6A AVX Corporation
Hi-Q%20_High%20_RF%20_Power.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 33PF 2.5KV P90 2325
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 33pF P90 2523 2%.
Інші пропозиції HQCCWM330GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCWM330GAH6A HQCCWM330GAH6A Виробник : AVX AVXC_S_A0011272544_1-2538119.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 33pF P90 2523 2%