HQCCWM910GAH6A
HQCCWM910GAH6A AVX Corporation
Hi-Q%20_High%20_RF%20_Power.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 91PF 2.5KV P90 2325
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 91pF P90 2523 2%.
Інші пропозиції HQCCWM910GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCWM910GAH6A HQCCWM910GAH6A Виробник : AVX HQ_Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2500V 91pF P90 2523 2%