HQCE7M272GAH6A
HQCE7M272GAH6A AVX Corporation
HQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 500V P90 3838
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 2700pF 3838 REV P90 2% Tol RF/MW.
Інші пропозиції HQCE7M272GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCE7M272GAH6A HQCE7M272GAH6A Виробник : AVX HQ-Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 2700pF 3838 REV P90 2% Tol RF/MW