HQCEMA180JAT6A
HQCEMA180JAT6A AVX Corporation
HQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 18PF 7.2KV NP0 3838
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7200V 18pF 3838 REV C0G 5% Tol RF/MW.
Інші пропозиції HQCEMA180JAT6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCEMA180JAT6A HQCEMA180JAT6A Виробник : AVX HQ-Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7200V 18pF 3838 REV C0G 5% Tol RF/MW