Продукція > KYOCERA AVX > HQCEMM2R0BAH6A
HQCEMM2R0BAH6A
HQCEMM2R0BAH6A KYOCERA AVX
HQ_Series_High_RF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2PF 7.2KV P90 3838
Packaging: Tray
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Voltage - Rated: 7200V (7.2kV)
Package / Case: 3838 (9797 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.170" (4.32mm)
Capacitance: 2 pF
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2PF 7.2KV P90 3838, Packaging: Tray, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Voltage - Rated: 7200V (7.2kV), Package / Case: 3838 (9797 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.170" (4.32mm), Capacitance: 2 pF.