HR10A-10TP-12P(74) Hirose Electric Co Ltd
HR10.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Voltage Rating: 100VAC, 140VDC
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 12
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 10
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Voltage Rating: 100VAC, 140VDC, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 12, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 10, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup.